Hakkımızda

 Değerli Müşterilerimiz ;

    Çankırı'da iki mağazamız bulunmaktadır. Bizler Çankırı'da eskiden beri bulunmakta olan ve yerli vatandaşımızın tanıdığı üzere KAPUSUZLAR'IN kurucusu olan Mustafa Kapusuz'dan sonra şirketin devamını sağlamak için çaba gösteren kadroyuz.

     Şirketimiz 1956 dan beri varlığını sürdürmektedir. Eğer memnun olmasaydınız  varlığımız sona ererdi. Siz olmasaydınız bu zamana gelemezdik....

Saygıdeğer Müşterilerimiz;

   Size daha iyi hizmet verebilmek için hazırlanmış bu sitede dilediğiniz bütün ürünleri bulabileceksiniz. Amacımız ; evinizden, işyerinizden  dilediğiniz gibi alışveriş yapmanızı sağlamaktır. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

MİSYONUMUZ
 
    Alışılagelmiş donanım satışı dışına çıkarak, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların satış esnasında ihtiyaç duydukları otomasyon sistemlerini (muhasebe, barkod, yazar kasa, POS, terazi, ürün güvenlik vs.) gerekli teknolojileri bir araya getirerek nitelikli hizmet ile birlikte sunmak ve aynı coğrafyada faaliyet göstermemiz münasebetiyle müşterilerimizin bu tür mal ve hizmetleri görerek, beğenerek, en uygun fiyat, en hızlı servis ve en iyi hizmet anlayışı ile alımlarını sağlayarak kazanmak ve kazandırmaktır.
 
 
 
VİZYONUMUZ

     Piyasaları oluşturan müşteri ihtiyaçları tarafından dile getirilen çözümleri tasarlamak, en uygun fiyat-performans oranını başarmak, araştırmayla teknoloji oluşturmak, teknoloji liderleriyle teması sürdürmek, danışman ve en iyi servis/hizmet veren firma olma iddiamızı devam ettirmek, müşteri memnuniyetini had safhaya çıkarmak ve bu sayede çıtamızı her geçen gün bir seviye daha yükseltmektir.

 
 
İLKE ve DEĞERLERİMİZ
 
Dürüstlük
Şeffaflık
Eşitlik
Samimiyet
Katılımcılık
Kaliteli Ürün ve Hizmet
Sürekli Eğitim ve Gelişme
 
Kaliteli ürünü en uygun fiyata müşterilerimize sunmak ve sattığımız ürünlerin servis ihtiyacını, zamanında ve müşteriyi memnun edecek şekilde karşılamaktır.

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et
firma kodu 10401